Výsledky vyhledávání

Nalezeno záznamů: 9  
Váš dotaz: Autor-kód záznamu + druh.dok = "^li_us_auth h0014896 xszp^"
 1. Mozaika : bulletin evropských vzdělávacích programů. Praha : Národní agentura pro evropské vzdělávací programy, 2008-
  Mozaika

  Časopis

 2. Zpravodaj : odborné vzdělávání v zahraničí. Praha : Národní ústav odborného vzdělání, 2001-2016
  Zpravodaj

  Časopis

 3. Galerijní a muzejní edukace ... : vzdělávací programy Uměleckoprůmyslového musea v Praze a Galerie Rudolfinum v .... V Praze : Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta : [2012]-. ^^^sv.
  Galerijní a muzejní edukace

  Časopis

 4. Příklady dobré praxe vzdělávání žáků v oblasti rovných příležitostí v roce ... / [sestavil Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Olomouckého kraje]. Olomouc : Olomoucký kraj, [2010]-. sv.
  Příklady dobré praxe vzdělávání žáků v oblasti rovných příležitostí v roce

  Časopis

 5. Zpráva o činnosti za rok ... : Aktion Česká republika-Rakousko, spolupráce ve vědě a vzdělávání /AKTION (program). Praha : Aktion, 2005-. sv.
  Časopis

  Časopis

 6. Literární dílny : metodické listy k přednáškám a besedám o literatuře z let .... Hradec Králové : Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové, 2002-. ^^^svazků
  Literární dílny

  Časopis

 7. Kalendář vzdělávacích akcí ... : resort zemědělství a životního prostředí Libereckého kraje / Liberecký kraj a Regionální agrární rada Libereckého kraje /Liberecký kraj (Česko).. Liberec : Liberecký kraj, resort zemědělství a životního prostředí, [200-]-. sv.
  Časopis

  Časopis

 8. Ekologická výchova Olomouckého kraje : přehled výukových programů, seminářů, publikací a pomůcek pro školy a školská zařízení ve školním roce ... / sestavil: odbor školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Olomouckého kraje. Olomouc : Olomoucký kraj, [200-]-
  Časopis

  Časopis

 9. Kompendium projektů : program Leonardo da Vinci : Česká republika. Praha : Národní vzdělávací fond : [1999]-. sv.
  Kompendium projektů

  Časopis  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.