Výsledky vyhledávání

 1. Volný čas objektivem šlechty / autoři textu: Valburga Vavřinová, Jan Županič, Katarína Bányászová (Takácsová), Tímea Mátéová, Markéta Slabová, Petra Medříková, Radek Polách, Lenka Vaňková, Libuše Ruizová, Jitka Bukovjanová, Přemysl Krejčiřík, Miloš Hořejš. Praha : Národní památkový ústav, 2016. 207 stran
  Počet ex. : 1, z toho volných 1
  Volný čas objektivem šlechty

  Kniha

 2. Očista ducha i těla : tělesná hygiena v kulturní historii / Libuše Ruizová. Praha : Národní památkový ústav, generální ředitelství v Praze, 2013. 127 s.
  Počet ex. : 5, z toho volných 4
  Očista ducha i těla

  Kniha

 3. Sváteční stůl na zámku a v paláci : stolování na šlechtických sídlech v 19. století / Vítězslav Štajnochr ; katalog reálií Libuše Ruizová. [Sychrov] : Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově, c2013. 155 s.
  Počet ex. : 4, z toho volných 3, prezenčně 1
  Sváteční stůl na zámku a v paláci

  Kniha

 4. Všední stůl na zámku a v paláci : stolování na šlechtických sídlech v 19. století / Vítězslav Štajnochr ; katalog reálií Libuše Ruizová. [Sychrov] : Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově, c2013. 164 s.
  Počet ex. : 3, z toho volných 2, prezenčně 1
  Všední stůl na zámku a v paláci

  Kniha

 5. Reálie k dějinám hygieny : kolekce nádob osobní hygieny z fondů hradů a zámků / Libuše Ruizová. Praha : Národní památkový ústav, 2008. 80 s.
  Počet ex. : 1, z toho volných 1
  Reálie k dějinám hygieny

  Kniha

 6. Formy na perník a marcipán / Libuše Ruizová. V Praze : Národní muzeum, 1989. 4 nečíslované strany
  Počet ex. : 1, z toho volných 1
  Kniha

  Kniha