Výsledky vyhledávání

Nalezeno záznamů: 13  
Váš dotaz: Autorita korporace = "Okresní hospodářská komora Jablonec nad Nisou"
 1. Technické památky = Technische Denkmäler / texty: Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou. Jablonec nad Nisou : Kultura Jablonec, p.o., 2022. 35, 33 stran
  Počet ex. : 4, z toho volných 3, prezenčně 1
  Technické památky

  Kniha

 2. Legislativní podmínky podnikání v České republice a v Polsku, aktuální daňová legislativa, pracovní právo = Prowadzenie działalności gospodarczej, podatki, ubezpieczenia i prawo pracy w Republice Czeskiej i Polsce / Jaroslava Syrovátková, Janusz Turakiewicz 2018. Jablonec nad Nisou : Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou ; 2018. 142, 158 stran
  Počet ex. : 2, z toho volných 1, prezenčně 1
  Legislativní podmínky podnikání v České republice a v Polsku, aktuální daňová legislativa, pracovní právo

  Kniha - integr. zdroj

 3. Legislativní podmínky podnikání v České republice a v Polsku, aktuální daňová legislativa, pracovní právo = Prowadzenie działalności gospodarczej, podatki, ubezpieczenia i prawo pracy w Republice Czeskiej i Polsce / Jaroslava Syrovátková, Janusz Turakiewicz. Jablonec nad Nisou : Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou ; 2017-. ^^^svazků
  Legislativní podmínky podnikání v České republice a v Polsku, aktuální daňová legislativa, pracovní právo

  Kniha - integr. zdroj - souborný záznam

 4. Legislativní podmínky podnikání v České republice a v Polsku 2017, aktuální daňová legislativa, pracovní právo = Prowadzenie działalności gospodarczej, podatki, ubezpieczenia i prawo pracy w Republice Czeskiej i Polsce w 2017 roku 2017. Jablonec nad Nisou : Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou ; 2017. 148, 160 stran
  Počet ex. : 4, z toho volných 3, prezenčně 1
  Legislativní podmínky podnikání v České republice a v Polsku 2017, aktuální daňová legislativa, pracovní právo

  Kniha - integr. zdroj

 5. Atrakce průmyslu a techniky Euroregionu Nisa : výběr nejzajímavějších objektů. Dopravní stavby a konstrukce / [redakční rada Oskar Mužíček, Václav Ropek, Irena Novotná ; text a foto OHK v Jablonci nad Nisou ... et al.]. Jablonec nad Nisou ; Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou ve spolupráci s Krkonošskou agenturou pro regionální rozvoj v Jelení Hoře, 2011. 47 s.
  Počet ex. : 3, z toho volných 2, prezenčně 1
  Kniha

  Kniha

 6. Atrakce průmyslu a techniky Euroregionu Nisa : výběr nejzajímavějších objektů. Dopravní stavby a prostředky / [redakční rada Oskar Mužíček, Václav Ropek, Irena Novotná ; text a foto OHK v Jablonci nad Nisou ... et al.]. Jablonec nad Nisou ; Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou ve spolupráci s Krkonošskou agenturou pro regionální rozvoj v Jelení Hoře, 2011. 47 s.
  Počet ex. : 3, z toho volných 2, prezenčně 1
  Kniha

  Kniha

 7. Atrakce průmyslu a techniky Euroregionu Nisa : výběr nejzajímavějších objektů. Pivovary, potravinářství, lázně / [redakční rada Oskar Mužíček, Václav Ropek, Irena Novotná ; text a foto OHK v Jablonci nad Nisou ... et al.]. Jablonec nad Nisou ; Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou ve spolupráci s Krkonošskou agenturou pro regionální rozvoj v Jelení Hoře, 2011. 47 s.
  Počet ex. : 3, z toho volných 2, prezenčně 1
  Kniha

  Kniha

 8. Atrakce průmyslu a techniky Euroregionu Nisa : výběr nejzajímavějších objektů. Podzemní stavby / [redakční rada Oskar Mužíček, Václav Ropek, Irena Novotná ; text a foto OHK v Jablonci nad Nisou ... et al.]. Jablonec nad Nisou ; Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou ve spolupráci s Krkonošskou agenturou pro regionální rozvoj v Jelení Hoře, 2011. 47 s.
  Počet ex. : 3, z toho volných 2, prezenčně 1
  Kniha

  Kniha

 9. Atrakce průmyslu a techniky Euroregionu Nisa : výběr nejzajímavějších objektů. Sklo - historie a současnost / [redakční rada Oskar Mužíček, Václav Ropek, Irena Novotná ; text a foto OHK v Jablonci nad Nisou ... et al.]. Jablonec nad Nisou ; Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou ve spolupráci s Krkonošskou agenturou pro regionální rozvoj v Jelení Hoře, 2011. 47 s.
  Počet ex. : 3, z toho volných 2, prezenčně 1
  Kniha

  Kniha

 10. Atrakce průmyslu a techniky Euroregionu Nisa : výběr nejzajímavějších objektů. Stavby lehkého průmyslu / [redakční rada Oskar Mužíček, Václav Ropek, Irena Novotná ; text a foto OHK v Jablonci nad Nisou ... et al.]. Jablonec nad Nisou ; Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou ve spolupráci s Krkonošskou agenturou pro regionální rozvoj v Jelení Hoře, 2011. 47 s.
  Počet ex. : 3, z toho volných 2, prezenčně 1
  Kniha

  Kniha


  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.