Jednoduché vyhledávání

Prohledávané zdroje  Změnit

  • Krajská vědecká knihovna v Liberci - Katalog dokumentů KVK Liberec (663806)

Móda a design - archiv časopisu Vogue

Móda a design - archiv časopisu Vogue
Kompletní archiv amerického vydání proslulého módního časopisu Vogue od prvního vydání v roce 1892 až do současnosti, včetně aktuálních čísel. V databázi naleznete každou stránku z časopisu, tzn. i módní editorialy, obálky, inzerci, atd.

České e-knihy - rychle a jednoduše

České e-knihy - rychle a jednoduše
Zájemcům o čtení e-knih nabízíme k vypůjčení několik tisíc titulů od českých nakladatelů. V nabídce najdete knihy od oblíbených českých i zahraničních autorů (romány a povídky, ale také populárně naučné a odborné knihy). Informace o půjčování najdete v naší E-knihovně (záložky eReading a Flexibooks).

Světový denní tisk

Světový denní tisk
Online verze více jak 2 300 světových deníků a časopisů s retrospektivou 3 měsíce. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat on-line i z domova (po přihlášení).

Zahraniční odborné články a knihy

Zahraniční odborné články a knihy
Přístup k informacím z nejrůznějších oborů, plné texty článků z velkého množství odborných periodik, elektronické knihy a další informační zdroje. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat on-line i z domova (po přihlášení).

Naxos Music Library

Naxos Music Library
Kolekce nahrávek světové klasické hudby, jazzu a worldmusic. Momentálně není možný přístup z prostoru mimo knihovnu. Problém řešíme s dodavatelem databáze.