Jednoduché vyhledávání

Prohledávané zdroje  Změnit

  • Krajská vědecká knihovna v Liberci - Katalog dokumentů KVK Liberec (672886)

NAXOS VIDEO LIBRARY

NAXOS VIDEO LIBRARY
Více než 3 000 záznamů hudebních vystoupení, oper, baletních představení, živých koncertů a dokumentů v provedení největších světových operních stánků, baletních souborů, orchestrů a uměleckých skupin. Umožňuje vytváření vlastního playlistu. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat i mimo knihovnu (po přihlášení).

JAZZ (Naxos Music Library)

JAZZ (Naxos Music Library)
Téměř 200 000 nahrávek špičkových jazzových skladeb. Umožňuje vytváření vlastního playlistu. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat i mimo knihovnu (po přihlášení).

KLASICKÁ HUDBA (Naxos Music Library)

KLASICKÁ HUDBA (Naxos Music Library)
Kolekce nahrávek klasické hudby, okrajově jazz, worldmusic, zvukové knihy a další žánry. Umožňuje vytváření vlastního playlistu, obsahuje biografie skladatelů, anglický slovník hudební terminologie, analýzy jednotlivých děl, výukový modul pro děti,… Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat i mimo knihovnu (po přihlášení).

Móda a design - archiv časopisu Vogue

Móda a design - archiv časopisu Vogue
Kompletní archiv amerického vydání proslulého módního časopisu Vogue od prvního vydání v roce 1892 až do současnosti, včetně aktuálních čísel. V databázi naleznete každou stránku z časopisu, tzn. i módní editorialy, obálky, inzerci, atd.

České e-knihy - rychle a jednoduše

České e-knihy - rychle a jednoduše
Zájemcům o čtení e-knih nabízíme k vypůjčení několik tisíc titulů od českých nakladatelů. V nabídce najdete knihy od oblíbených českých i zahraničních autorů (romány a povídky, ale také populárně naučné a odborné knihy). Informace o půjčování najdete v naší E-knihovně (záložky eReading a Flexibooks).

Světový denní tisk

Světový denní tisk
Online verze více jak 2 300 světových deníků a časopisů s retrospektivou 3 měsíce. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat on-line i z domova (po přihlášení).

Zahraniční odborné články a knihy

Zahraniční odborné články a knihy
Přístup k informacím z nejrůznějších oborů, plné texty článků z velkého množství odborných periodik, elektronické knihy a další informační zdroje. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat on-line i z domova (po přihlášení).