Jednoduché vyhledávání

Prohledávané zdrojeZměnit

  • Krajská vědecká knihovna v Liberci - Katalog dokumentů KVK Liberec 823986
KLASICKÁ HUDBA (Naxos Music Library)

KLASICKÁ HUDBA (Naxos Music Library)

Kolekce nahrávek klasické hudby, okrajově jazz, worldmusic, zvukové knihy a další žánry. Umožňuje vytváření vlastního playlistu, obsahuje biografie skladatelů, anglický slovník hudební terminologie, analýzy jednotlivých děl, výukový modul pro děti,…

JAZZ (Naxos Music Library)

JAZZ (Naxos Music Library)

Téměř 200 000 nahrávek špičkových jazzových skladeb. Umožňuje vytváření vlastního playlistu.

NAXOS VIDEO LIBRARY

NAXOS VIDEO LIBRARY

Více než 3 000 záznamů hudebních vystoupení, oper, baletních představení, živých koncertů a dokumentů v provedení největších světových operních stánků, baletních souborů, orchestrů a uměleckých skupin. Umožňuje vytváření vlastního playlistu.

PressReader

PressReader

Světové deníky a časopisy dostupné v den jejich vydání online. Možnost stažení offline.

Vogue Archive - NOVINKA

Vogue Archive - NOVINKA

Kompletní archiv amerického vydání proslulého módního časopisu Vogue od prvního vydání v roce 1892 až do současnosti, včetně aktuálních čísel. V databázi naleznete každou stránku z časopisu, tzn. i módní editorialy, obálky, inzerci, atd.

Anopress

Anopress

Unikátní databáze českých médií – obsahuje plné texty novinových a časopiseckých článků, doslovné přepisy televizních a rozhlasových relací, zprávy z internetu či příspěvky na sociálních sítích.

CitacePro

CitacePro

Vytvářejte a spravujte své citace zdarma. Po přihlášení můžete své citace ukládat, abyste je měli stále dostupné a mohli je kdykoliv znovu využít ve svých odborných pracích. Služba podporuje aktuální verzi normy ČSN ISO 690.


  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.