Jednoduché vyhledávání

Prohledávané zdroje  Změnit

  • Krajská vědecká knihovna v Liberci - Katalog dokumentů KVK Liberec (678620)

České e-knihy - rychle a jednoduše

České e-knihy - rychle a jednoduše
Zájemcům o čtení e-knih nabízíme k vypůjčení několik tisíc titulů od českých nakladatelů. V nabídce najdete knihy od oblíbených českých i zahraničních autorů (romány a povídky, ale také populárně naučné a odborné knihy). Informace o půjčování najdete v naší E-knihovně (záložky eReading a Flexibooks).

ČTK

ČTK

V rámci Března - měsíce čtenářů 2019 knihovna nabízí měsíční přístup do České tiskové kanceláře do databáze ProFakta. Databáze obsahuje politické, ekonomické, historické a geografické údaje o ČR a dalších zemích. Součástí jsou také životopisy významných osobností z různých oborů (věda, sport, umění aj.) a výročí. Databáze je aktualizována denně, archiv je 5 let zpětně. Vzdálený přístup pro registrované čtenáře po přihlášení do Konta čtenáře, z prostor knihovny volně pro všechny zájemce z počítačů v půjčovnách. První přihlášení klikem na box "Přihlásit se automaticky".


ProQuest One Academic

ProQuest One Academic

Do konce března můžete vyzkoušet 4 špičkové zdroje odborných informací - ProQuest Central, Academic Complete Ebooks, Academic Video Online a ProQuest Dissertations & Theses Global, které jsou sdružené do platformy ProQuest One Academic. Obsahuje odborné knihy, časopisy, videodokumenty a disertační práce. Vzdálený přístup pro registrované čtenáře po přihlášení do Konta čtenáře, z prostor knihovny volně pro všechny zájemce z počítačů v půjčovnách.


KLASICKÁ HUDBA (Naxos Music Library)

KLASICKÁ HUDBA (Naxos Music Library)

Kolekce nahrávek klasické hudby, okrajově jazz, worldmusic, zvukové knihy a další žánry. Umožňuje vytváření vlastního playlistu, obsahuje biografie skladatelů, anglický slovník hudební terminologie, analýzy jednotlivých děl, výukový modul pro děti,…


JAZZ (Naxos Music Library)

JAZZ (Naxos Music Library)

Téměř 200 000 nahrávek špičkových jazzových skladeb. Umožňuje vytváření vlastního playlistu.


NAXOS VIDEO LIBRARY

NAXOS VIDEO LIBRARY

Více než 3 000 záznamů hudebních vystoupení, oper, baletních představení, živých koncertů a dokumentů v provedení největších světových operních stánků, baletních souborů, orchestrů a uměleckých skupin. Umožňuje vytváření vlastního playlistu.


PressReader

PressReader

Online verze více jak 2 300 světových deníků a časopisů s retrospektivou 3 měsíce.


Vogue Archive - NOVINKA

Vogue Archive - NOVINKA

Kompletní archiv amerického vydání proslulého módního časopisu Vogue od prvního vydání v roce 1892 až do současnosti, včetně aktuálních čísel. V databázi naleznete každou stránku z časopisu, tzn. i módní editorialy, obálky, inzerci, atd.


CitacePro

CitacePro

Vytvářejte a spravujte své citace zdarma. Po přihlášení můžete své citace ukládat, abyste je měli stále dostupné a mohli je kdykoliv znovu využít ve svých odborných pracích. Služba podporuje aktuální verzi normy ČSN ISO 690.