Jednoduché vyhledávání

Prohledávané zdroje

  • Krajská vědecká knihovna v Liberci - Katalog dokumentů KVK Liberec (1047220)

NOVINKA - ZKUŠEBNÍ PŘÍSTUP KE KOLEKCÍM VYDAVATELSTVÍ ALEXANDER STREET PRESS

Opera in Video

videozáznamy oper (nejzajímavější opery, rozhovory, dokumenty)

Classical Performance in Video

videozáznamy zajímavých vystoupení (operní árie, koncerty, duety, balet, recitály,…)

Classical Scores Library Package

kolekce notových záznamů (od středověku do 21. století)

Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat on-line i z domova (po přihlášení).

NOVÉ E-KNIHY V NABÍDCE KNIHOVNY

NOVÉ E-KNIHY V NABÍDCE KNIHOVNYNově si můžete vypůjčit odborné publikace od nakladatelství Grada, Portál a Fraus. Službu poskytujeme ve spolupráci s firmou Flexibooks. Všechny informace o půjčování naleznete v naší E-knihovně (záložka Flexibooks).

Půjčte si e-knihu – rychle a jednoduše, nově i od autora Jo Nesbø.

Půjčte si e-knihu – rychle a jednoduše, nově i od autora Jo Nesbø.Jste majitelem čtečky eReading.cz, telefonu či tabletu s operačním systémem Android či iOS? Nabízíme možnost vypůjčit si e-knihy ze současné produkce českých nakladatelů. Nově nabízíme e-výpujčku od autora Jo Nesbø román Lovci hlav a 450 e-knih z distribuce Albatros Media.

Světový denní tisk

Světový denní tiskOnline verze více jak 2 300 světových deníků a časopisů s retrospektivou 3 měsíce. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat on-line i z domova (po přihlášení).

Zahraniční odborné články a knihy

Zahraniční odborné články a knihyPřístup k informacím z nejrůznějších oborů, plné texty článků z velkého množství odborných periodik, elektronické knihy a další informační zdroje. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat on-line i z domova (po přihlášení).

Naxos Music Library

Naxos Music LibraryKolekce nahrávek světové klasické hudby, jazzu a worldmusic. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat on-line i z domova (po přihlášení).