Jednoduché vyhledávání

Prohledávané zdroje

  • Krajská vědecká knihovna v Liberci - Katalog dokumentů KVK Liberec

NOVÉ E-KNIHY V NABÍDCE KNIHOVNY

NOVÉ E-KNIHY V NABÍDCE KNIHOVNYNově si můžete vypůjčit odborné publikace od nakladatelství Grada, Portál a Fraus. Službu poskytujeme ve spolupráci s firmou Flexibooks. Všechny informace o půjčování naleznete v naší E-knihovně (záložka Flexibooks).

Půjčte si e-knihu – rychle a jednoduše, nově i od autora Jo Nesbø.

Půjčte si e-knihu – rychle a jednoduše, nově i od autora Jo Nesbø.Jste majitelem čtečky eReading.cz, telefonu či tabletu s operačním systémem Android či iOS? Nabízíme možnost vypůjčit si e-knihy ze současné produkce českých nakladatelů. Nově nabízíme e-výpujčku od autora Jo Nesbø román Lovci hlav a 450 e-knih z distribuce Albatros Media.

Světový denní tisk

Světový denní tiskOnline verze více jak 2 300 světových deníků a časopisů s retrospektivou 3 měsíce. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat on-line i z domova (po přihlášení).

Zahraniční odborné články a knihy

Zahraniční odborné články a knihyPřístup k informacím z nejrůznějších oborů, plné texty článků z velkého množství odborných periodik, elektronické knihy a další informační zdroje. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat on-line i z domova (po přihlášení).

Naxos Music Library

Naxos Music LibraryKolekce nahrávek světové klasické hudby, jazzu a worldmusic. Registrovaní čtenáři mohou zdroj využívat on-line i z domova (po přihlášení).